Nasza firma

Konstrukcja odzieży / Wzorcownia

W tym dziale marzenia i wizje projektantów stają się rzeczywistością. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi ploterami, na których drukujemy szablony z plików (plt., hpgl.). Mamy kilka stanowisk wyposażonych w najnowsze oprogramowanie Gemini oraz doświadczony zespół konstruktorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć projekt nawet ze szkicu, modelu lub zdjęcia. Digitalizujemy papierowe szablony klienta oraz nanosimy korekty na istniejące szablony. Prototyp odszywany jest przez wykwalifikowaną krawcową od początku do końca - dzięki temu gwarantujemy doskonałą jakość i dbałość o każdy szczegół.

Krojownia

Tkaniny gładkie, kratki, paski, pikowane czy plisowane - każda wymaga precyzji w kroju. W naszej krojowni na dwóch 10-metrowych stołach pracują cztery pary doświadczonych krojczych.

Graficy

W CMT Polska 5 komputerowych artystów tworzy niepowtarzalne grafiki, które dzięki technice sublimacji, ożywają na strojach kolarskich czy triathlonowych. Nasi graficy z pomocą programu CorelDraw dbają o to, aby każdy detal był idealnie dopracowany i zgodny z wizją klienta (realizujemy również zamówienia personalizowane).

Szwalnia z nowoczesnym parkiem maszynowym

To serce naszej firmy z dwoma kilkunastoosobowymi zespołami. Jeden zespół specjalizuje się w szyciu odzieży sportowej, drugi zespół realizuje produkcje zarówno z dzianiny, jak i z tkaniny. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym (stebnówki, stebnówki łańcuszkowe, dwuigły o różnym rozstawie igieł, overloki o różnym rozstawie igieł,  mereszki (babylock), renderki 2- i 3- igłowe z dolnym i górnym oplotem, autolapy (maszyny do zszywania płaskim szwem), dziurkarki (zwykłe i odzieżowe), guzikarki, ryglówki, gumiarki, lamowarki do dzianiny. 

Druk i sublimacja

Naszą odzież sportową w większości produkujemy w nowoczesnej technologii sublimacji. Sublimacja pozwala na projektowanie bez ograniczeń graficznych i kolorystycznych. Granicą jest tylko fantazja projektanta i ograniczenia techniczne (przeszycia, łączenie elementów). Druk odbywa się na ploterach "MIMAKI", a sublimacja na kalandrach "Antonio MONTi”. Zalety sublimacji to m.in.: nieograniczone możliwości graficzne i kolorystyczne (pantone, cmyk) oraz dożywotnia gwarancja na nadruki (są elastyczne, niespieralne, nie płowieją, są wdrukowane w dzianinę).